СБУ вшановує пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Понад сімдесят років тому українці разом з іншими народами антигітлерівської коаліції захистили світ від жахіть фашизму.

«Восьмого травня ми разом з усіма європейськими країнами відзначаємо День пам’яті та примирення, щоб не забувати про жертви страшної війни, в якій загинуло понад півсотні мільйонів людей, з них майже кожен п’ятий – з України», – йдеться у зверненні Голови СБУ Василя Грицака.

СБУ вшановує світлу пам’ять полеглих Героїв Другої світової війни, віддає шану її ветеранам, які своєю перемогою над агресором здобули омріяний мир та право народів на вільний розвиток і процвітання, заклали підвалини майбутнього європейського вибору України. 

Подвиг та звитягу воїнів Перемоги гідно продовжують співробітники української спецслужби разом з іншими захисниками України на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя.

«Низький уклін Героям за їх патріотизм та мужність, проявлених у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України, свободу її громадян», – наголосив Василь Грицак.

Залиш свою думку, місту Запоріжжя важлива Ваша думка.